| Cata7hDr a întrebat:

Ce antivirus ar fi cel mai performant la ora actuala? ce imi recomandati sa downladez?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Microsoft security essential, este un program antivirus free, venit de la mama Microsoft. In prezent este cel mai bun freeware de pe piata, care nu consuma resurse monstruoase ca si avg sau alte programe antivirus.

| Green66 a răspuns:

AVG internet security 2014 sau 2015.

| RaZeRrMC1 a răspuns:

Bitdefender 2015 Total Security a fost declarat antivirusul anului si da se numeste 2015 chiar daca e 2014