| Sn0wY a întrebat:

Ce antivirus imi recomandati?
Abia am schimbat windosul.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-a ESSENTIALS. E foarte bun. iti elimina virusi imediat si ii si depisteaza foarte repede.

9 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Avastu este foarte bun

Răspuns utilizator avertizat
| IAmAnonim a răspuns:

Daca ai un pc bun i-a kaspersky pure daca ai un pc mai putin bun i-a avast 6 internet security 2012

| Jorah a răspuns:

Iti propun sa iti iei Norton Anti-Virus, si sa mai iei programul ASC 4 = iti cauta prin toate resursele si o sa iti arata cate pb gaseste.
Bafta.

| raducebotari a răspuns:

Iti recomand Avira.

Răspuns utilizator avertizat
| Felix2009 a răspuns:

AVG Anti-Virus Free Edition 2012!
Este super tare!

| cezarultau a răspuns:

ESET NOD32 4, e foarte bun si consuma putine resurse.

| Triton a răspuns:

Eu recomand Avira.Am avira de 3 ani si n-am avut nici o problema cu calculatorul. Funda?