| AgavriloaeiAndrei99 a întrebat:

Ce aplicatii de editat filme stiti? Gen action movie fx. Adica sa adaugi lucruri la filme, ex.:filmezi o masina in timp ce merge si adaugi spre exemplu o bazooka care trage in ea si masina explodeaza sau alte lucruri.
Si o aplicatie de adaugat paianjene si alte lucrui pentru poze.
Si in final ce jocuri android 4.1 jelly bean stiti?
Cel mai bun raspuns are funda!

1 răspuns:
| BoysKiller a răspuns:

Pai aplicatia cu bazoka si ce zici Tu Poti Trage FxGuru Dar Merge Doar Pe Telefon Paianjeni Poti folosi Pizap Si Jocuri Pe Android Minion Rush, Subway Surfer 1, 2 Temple Run, 1, 2, Poo, Farm Frenzy(Daca ai) Cam atata ca nu prea ma joc la tell