| Alyn4444 a întrebat:

Ce ati alege intre nfs most wanted 2012 si nfs world?

Răspuns Câştigător
| snoopdoggftwiz a răspuns:

Nfs most wanted 2012 happy

2 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Eu le-am jucat pe ambele.
MW 2012 are grafica si masini calumea, dar ii lipseste total povesteastraight face
NFS World e mai distractiv, ai mapele din Carbon si MW, dar e cam prin de hackeri...incepand cu clasa A sunt foarte multi care folosesc autofinishstraight face. Eu eram level 41, aveam si cele mai tari masini cumparate pe bani, dar erau prea multi hackeristraight face

| CosminSM a răspuns:

NFS Most Wanted 2012 are grafica de 2 ori mai faina decat nfs world, dar nfs mw 2012 mi se pare cam plictisitor, nu are story(poveste), parerea mea, iar nfs world e mai distractiv ca poti juca online, dar are unele mape din nfs most wanted 1. FUNDA? big grin