| spaghetty a întrebat:

Ce au jocurile online? Cand intru in samp el se incarca obisnuit(ca si cum as fi intrat in san andreas normal)numai ca imaginile sunt albe si cand intru in metin2arena uitati: http://img163.imageshack.us/img163/3498/43313948.png
Ce au jocurile online?

1 răspuns:
| Silviu986 a răspuns:

Se datoreaza fapului ca tu nu ai grija de windows. Am patit si eu. Reinstaleaza windowsul, apoi seteaza rezolutia la maxim iar iconitele la minim. Apoi nu o sa mai apara probleme de genul asta.