| Cristian_8248 a întrebat:

Ce bonusuri trebuie sa pun la sura pe magie neagra? Dar sa fie si cu bonusurile speciale.Cine raspunde cel mai bine funitza. Multumesc.big grin

Răspuns Câştigător
| xHuntern a răspuns:

1-5 :Brataratonguev. Semi-oamenilor. Rezistenta magie. Rezistenta foc.
Coliertonguev. Aparare sabie/2maini/cutite/sageti/clopot/evantai. Lovitura critica
Cercei:Semi-oamenilor. Aparare sabie/2maini/cutite/sageti/clopot/evantai
Papucitonguev. Aparare sabie/2maini/cutite/sageti/clopot/evantai. Lovitura critica
Scut:Imun necunostintei. Semi-oamenilor. Inteligenta. Sansa de a reflecta o lovitura corporala.
Coif:Semi-oamenilor. Rezistenta magie. Rezistenta foc.
Armuratonguev. Aparare sabie/2maini/cutite/sageti/clopot/evantai.(in caz ca vrei set sura baga Pv. Aparare sabie.Rezistenta foc./daca vrei la shaman Pv. Aparare clopot. evantai. foc/fulger)
Arma:Semi-oamenilor. Inteligenta. Lovitura critica.
6-7:Setul la care vrei sa iti pui(daca doresti set war pui rezistenta atacuri war si atac war s.a.m.d.)
Fundabig grin?