| Elenutzaelena a întrebat:

Ce e mai bun dintre a3 si Samsung galaxy grand prime?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au aproape acelesi specificatii doar ca A3 are jumatate de GB RAM mai mult ca grand prime.Deci A3 este cu putin mai performant decat grand prime.Dar daca iti place un ecran mai mare allege Grand prime.Nu difera decat jm de giga.

| AlexElektro1987 a răspuns:

A3 pentru ca are Gorilla Glass 4 ( Grand Prime are ecran simplu, cum se punea la telefoanele foarte vechi ), 16 gb de stocare, are mai multi ppi si este si mai elegant. Chiar daca Grand Prime are ecran mai mare si baterie mai mare, tot A3 as alege.