| anonim_4396 a întrebat:

Ce este asa de interesant la jocul GTA SAN ANDREAS? toata lumea vb despre asta si vreau sa stiu si eu ce e asa de interesant la el in afara faptului ca e 3d?

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Poti face multe lucruri fata de vice city si 3 si mai vechi ca el dar acum gta IV e mai tare ca san andreas-ul deci le poti zice persoanelor care vorbesc despre s.a ca e naspa si ca gta IV e cel mai tare grafica 3D mult mai avansata plus e ca in viata reala.

3 răspunsuri:
| co0L a răspuns:

Nici eu nu stiu l-am avut dar mi-am schimbat windusul dar nul mai vreau nu stiu de ce

| trompyx77 a răspuns:

E ca in viata reala in mare parte si e foarte interesant

| AlexandruAK a răspuns:

Mie nu mie se pare ca e tare... sad