| MonkeyBoy a întrebat:

Ce fel de metine stiti? Dar din astea fara virusi ca unele au virusi.

4 răspunsuri:
| IonuT_1651 a răspuns:

1.Metin2.fun
2.Metin2.tim
3.Metin2.hammer
4.Metin2.light
5.Metin2.darklonju
6.Metin2.stralongju
7.Dinamikmt2
Daca mai vrei alte metine uite aici un site:http://topofgames.com/Metin2/ FUNDA?>>...:>:):D

| Rayus a răspuns:

Metin2 hammer, metin2 gx, metin2 tim, metin2 rival, metin2 evolution, metin2 metinel, darkness mt2, metin2 bm(black magic). Funda?

| ShadowSKQ90 a răspuns:

Ma incearca asa (CandylongjuMt2.MoonMt2.Metin2United.MyLastPVP,ReddragonMt2) sunt super mt-urile astea (funda?)big grintongue

| SouthStyle a răspuns:

Pai...Eu joc acum Metin2 Frz.Dar am mai luat destule Metine fara virusi.Hammer-Mt2,Metin2-United,Tournament-Mt2,HDMt2.Si Metin2 Frz este tot un Metin foarte bun fara virusi.