| AndreeaThaBwaa a întrebat:

Ce haine albastre stiti pe imvu? Va rog dati-mi creeatori.Si ce skinuri albe stiti? Creatori.Dau funda!

1 răspuns:
| Dizz a răspuns:

Haine albastre poți să găsești la ABSOLUT orice creator, uite niște exemple: Nobody, Lee, Tiz, LuvableMeMe, Flood. Cât despre skin-urile albe, găsești la: thegangstamuffin (îți sugerez să te uiți pe mai toate paginile, are o grămadă de skin-uri frumoase), Dollfie, KisaTheCutie. Mai știu destule, dar cred că acestea îți vor fii de ajuns! happy