| Grozav_Daniil_2000 a întrebat:

Ce inseamna?

da-mi PM cu nick si pass?

10 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Inseamna ca esti pe cale sa iti dai datele personale ca boul.

| PedoBarbie a răspuns:

PM-private message(mesaj privat)
nick(numele de utilizator)
pass-password(parola)

| barbutxxx a răspuns:

Nick= numele la un cont
pass= parola de la un cont

| Grozav_Daniil_2000 explică (pentru barbutxxx):

De la ce cont? asta de la Counter strike!

| Grozav_Daniil_2000 explică (pentru barbutxxx):

De la ce cont? eu ma joc CS

| Antonies a răspuns:

Daca e in metin :

PM = mesaj privat, adica plicul ala din dreapta cae iti apare pe ecran cand esti in joc si vorbesti cu cineva in soapta.
Nick =ID cu care te conectezi in joc
Pass = parola de la cont

Propozitia ta .s.ar traduce asa : da.mi mesaj cu id si parola.

Eu iti recomand sa nu dai la nimeni id si parola ta de la cont, chiar daca e player sau GM! Funda?

| Antonies a răspuns:

Daca e de la counter strike, ai nick e nume si pass inseamna parola. toti adminii dupa ce isi scrie numele in consola, isi baga parola.

Daca cineva are server de cs si vrea sa iti dea admin, ii zici nick.ul tau si o parola pe care o vrei cand te conectezi pe sv cu ea ca sa nu intre nimeni pe nick.ul tau. Funda?

| Antonies a răspuns:

Apropo daca ai admin te conectezi asa la server :

Scri in colosna name si numele pe care il ai tu in joc
Apoi tot in consola scrii serinfo _pw si parola pe care i.ai spus.o detinatorului sa ti.o puna la admin si apoi gata! Te conectezi la sv! Bafta

| Alexandru_Radu_1999 a răspuns:

Nui niciun cont ma.Deci...
1.Nick=Numele pe care joci cs
2.Pass=parola care vrei sa o ai
3.intra in cs si scrie "setinfo _pw pass"
4.Ai inteles?big grin
Funda?

| Grozav_Daniil_2000 explică:

Asta de la Counter Strike!