| Angeleyzz a întrebat:

Ce inseamna farmer? De exemplu la metin2ro...astia zic unii cas farmeri ce inseamna sa fii farmer? funda!

1 răspuns:
| 2peistu a răspuns:

Farmerul este un caracter facut numai pentru a strange bani...de ex pe ro cei mai intalniti farmeri sunt wari corp de lv35 facuti pentru a distruge pietre metin in map2..mai sunt farmeri pentru lazi (la bosi:9cozi,regina paianjen reaper etc.) sau la metine de lv78-80-90(dt etajul 7, padurea rosie) sper ca ti-am fost de ajutor