| PoisonedArrrow a întrebat:

Ce inseamna hamachi? referitor la Metin2 server privat

Răspuns Câştigător
| MrCaNaByS a răspuns:

Iti voi da un tutorial facut de mine http://www.youtube.com/watch?v=9lo1I6tYySo Hamachi este un program. Prin acest program puteti crea un server de metin2 sau juca pe un server de metin2

1 răspuns:
| sanusa000 a răspuns:

Adica metinul care vr sa joci are un ip trebuie sa descarci depe net programul hamachi si in program scrii ip care iti scrie pe site de la metin si te contctez dupa te loghez cu id si parola in metin si te joci daca nu iti mere trebuie sa intre gm sau ga sau sgm in calc la tine cu timewiver si sa iti faca el niste programe in metin ca sa iti mearga