| ღღMirciuL0wღღ a întrebat:

Ce inseamna in counter strike : slap, slay, lag, bug? FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| Bєshka a răspuns:

Slap si slay inseamna ca te scoate afara adminu
lag inseamna ca nu iti merge prea bine adica merge asa intrerupt
bug nu stiu cum sa-ti explic

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Slap este o comandă ce o aplică adminul unui jucător, iar ca rezultat î-i ia din viață cât vrea adminul.
Slay este o altă comandă ce o folosește adminul pentru a omorî instantaneu un jucător.
Lag, latency sau delay, este o desincronizare între PC-ul jucătorul și server, motiv pentru care jocul încearcă să țină pasul și merge sare cadre, adică merge sacadat.
Bug-ul este un defect al jocul, care fie încurcă jucătorii, fie poate fi exploatat pentru a trișa.

| Bєshka a răspuns:

Merci de funda happy

| DjLayla a răspuns:

Lag= cand nu-ti mere bine jocu cand it mere in poze si bugg =tot acelasi lucru ca la lag