| luanita a întrebat:

Ce inseamna in minecraft premium user? ce trebuie sa fac sa joc?

2 răspunsuri:
| NAndrei a răspuns:

Premium user inseamna sa cumperi jocul daca l-ai cumparat poti sa iti pui un skin adica cum sa iti arate caracterul iar in joc trebuie sa supravietuiesti adica sa iti cauti de mancare sa mineresti si multe altele funda?

| Raul_Pirvan_1999 a răspuns:

Cum se joaca:Sunt 3 moduri : Survival,Creative,Hardcore[nu iti recomand hardcore daca esti incepator]
Practic survival este minecraft in care trebuie sa supravietuiesti sa iti unelte,case,ferme, etc. te bati cu monstrii etc multe altele, creative construiesti practic ai totul gata facut tu doar trebuie sa ai imaginatie, hardcore cel mai greu nivel al jocului, daca ai murit in hardcore nu mai invii si ti se sterge lumea, nu ti-as recomanda din nou! Ce avantaje ai cu minecraft cumparattongueoti sa iti schimbi skin-ul stii cand apesi F3 ca ti se vede skin-ul,, Steve,, cu minecraft cumparat
Poti sa iti schimbi skinul, Si multe altele
Sper ca te-am ajutat
Funda?