| Valentin7379 a întrebat:

Ce jocuri ar merge pe un i3-2120 4 gb ddr3 ram 500 gb hdd placa video integrata.

1 răspuns:
| siriusblack98 a răspuns:

Ai aceeasi configuratie ca si mine si iti spun ca foarte greu cu jocurile.Pana si CS GO se misca prost la mine (windows 10).Din ce am vazut jocurile vechi le duce bine, iti pot spune ce am eu in pc in momentul de fata:
-GTA Vice City+S.A
-cs 1.6 carbon edition
-NFS Underground 2 + Most wanted
-Deer huner
-Iron Blade Medieval Legends RPG
-Diablo 2
Iar de restul niste d-astea mici ca Zuma, Angry birds 2, biliard si sah.Eu oricum il folosesc mai mult pentru programe tip office big grin