| Paulvasile10 a întrebat:

Ce jocuri contemporane imi recomandati?(fara fifa,gta, ca le am deja si ma cam plictisesc sa le joc)

4 răspunsuri:
| PreferAnonim a răspuns:

Incearca:
-Robocraft-e un joc distractiv, multiplayer unde iti construiesti propiul robot si mergi cu el la lupta.
-world of tanks-asemanator cu Robocraft numai ca e cu tancuri(deja construite). Poti incerca si :world of warships sau world of planes.
-World Of Warcraft-un joc cu o grafica buna pentru cerintele pe care le are.E un joc complex si nu te plictisesti de el avand mereu ce face chiar si dupa ce ai atins nivelul maxim. Poti incerca WOW Freakz este cu romani iar officialul este p2p(trebuie sa platesti pentru a juca)
-Cabal-Un joc cu o grafica buna pentru cerinte si cu efecte la skill-uri uimitoare.Este un joc foarte frumos si captivant(s-ar putea sa te plictisesti putin la inceput dar de la nivel mai mare incepe actiunea)
-Cabal2-asemanator cu Cabal
-Metin2-nu e cine stie ce dar poate iti place.
-league of legends-poate nu o sa-ti placa din cauza ca are grafica 2.5D dar este un joc de strategie si nu multi reusesc sa-l joace la un nivel inalt.
-Dota2-asemanator cu LOL

Stiu ca nu sunt contemporane, dar sunt frumoase si daca nu iti place nici unul inseamna ca nu iti plac jocurile MMORPG(majoritatea jocurilor enumerate mai sus sunt MMORPG)

| Paulvasile10 explică (pentru PreferAnonim):

Joc si metin, da cresc greu...si lol nu vreau sa joc ca da dependenta la unii

| Alexalexuts250 a răspuns:

4story,metin,c9 (continet of the ninth seal) ..succes,astept fondita ^^ big grin