| Elly_1239 a întrebat:

Ce jocuri cunoastetzi sh voi?laughing ca eu ma plitisesc de mor.

Răspuns Câştigător
| Papi171 a răspuns:

Imvu. este super. odata ce ai inceput sa-l joci nu te mai desparti de el...cam asa s-a intamplat cu mine... sunt uimita cum de m-am dezlipit de el O.o
mai stiu kaneva este o lume virtuala, la fel ca si imvu si este si asta tarebig grin
poti incerca metin...nu este numai pentru baieti. un bun metin este cel privat. cresti mai repedebig grin.
mai stiu multe...nu imi vin acum in mintebig grinbig grinbig grin

1 răspuns:
| Bianka1811 a răspuns:

Lady popular. farmerama, webkinz, stardoo, super fashio star, meitin, tlbb, imvu :X, fundahee hee?