| LeEu a întrebat:

Ce jocuri de Actiune-Adventura stiti, Din 2009-2012? Fara GTA, Assassin's Creed.

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2ro, Metin tim, calll of dutty, counterstrike, black ops corean konflict Cam atatea stiu si eu daca mai vrei baga id Dan_TotiPentruUnu si imi mai bat capul Succeshappy

| raresbarbier a răspuns:

Counter strike 16 si counter strike source

| anyhylator a răspuns:

Call of duty 5, medal of honor

| nik14 a răspuns:

Mafia 2
Just Cause 2 (aventure)
L.A. noire
Max Payne 3(merita incercat)

| RiperruzAditz a răspuns:

Spider man web of shadows. l-am jucat iar mie mi se pare super ti-l recomand si tie

| Nony96 a răspuns:

Ceva de genu e Miror Edge. Sper ca ti-am fost de folos

| Hwnter a răspuns:

Depinde pentru ce vrei PC. PS xbox wii?

| Hwnter a răspuns:

Ar fi: PC: Devil may cry/prototype PS:god of war MK etc. sper ca ti-am fost de ajutor