| XeVoN a întrebat:

Ce Jocuri de actiune stiti prefer multiplayer...
Cele mai multe jocuri si faine Funda sau macar unu mistowinking

6 răspunsuri:
| XeVoN explică (pentru neluL):

Man eu vreau pe pc adica gen 4story mt2 private(daca sti pvp zi-mi pls in afara de hammer) daca sti iti dau fundalwinking

| neluL a răspuns (pentru XeVoN):

Uite aici o lista cu cele mai bune MMORPG- uri sa-ti alegi ce vrei tu!
List of MMORPG (jocuri online) http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm
Bafta!

| XeVoN explică (pentru neluL):

Man stiu ca te obosesti dar mi-e lene mie sa caut zi-mi care ai jucat tu ca te lista aia stiu si eustraight facesi alte liste...deci vrei sa-mi zici care ai jucat tu si teau placut xD

| kiruxi97 a răspuns:

Uite man :
Metine tari :
Metin2 Moon, Metin2 Dark, Metin2 Pvp, Metin2 RoSpeead, Metin2 Supreme
Jocuri Multiplayer:
Cabal, Forsaken World, Wow, Land of Chaos, Atlantic
Funda?

| eSimRo a răspuns:

Recomand un joc online superb, pe mine m-a captivat!
Este gen eRepublik, in momentul de fata suntem cuceriti de Unguri si am avea nevoie de ajutor!

http://erevolution.ga/