| ioanamonica a întrebat:

Ce jocuri de baieti stiti? As dori sa descarc in pc-ul meu.

Răspuns Câştigător
| buffa a răspuns:

Daca ai in vedere ceva Actiune, Strategie, Sport atunci descarca de aici.
http://peers-ro.xit.su/ gratis orice joc

5 răspunsuri:
| Zelu a răspuns:

Metin2,Counter-Strike,Gta San Andreas, Call Of Duty, Devil May Cry.

| prycadr a răspuns:

Cauta pe net shootere sau satetegice

| Luckian07 a răspuns:

Call of Duty, Delta force, Gta, Caunter-Strike, Nfs, Fifa, Medal of honor, The punisher, Total overdose, Max payne, Metin 2 etc.

| Heloooooooooooooo a răspuns:

Friv

| oaili002 a răspuns:

Far cry 1, far cry 2, far cry 3, call of duty, fallout 3, metin2 wars(Hammer) counter strike 1.6 gta san andreas,gta IV, delta force, fifa, gold fear, need for speed carbon, snyper 2