| AvalohAlyn a întrebat:

Ce jocuri foarte faine sunt pe Magazin Play?

Răspuns Câştigător
| DarthNiger a răspuns:

Nu am mai umblat asa des pe Magazin Play, insa jocurile care imi plac mie in special sunt Mobile Legends fiindca seamana cu Lol-ul, Shadow Fight 1, 2, 3, Subway Surfers, Spiderman Unlimited, PUBG Mobile, Asphalt 8, Plants Vs Zombies 2.

1 răspuns:
| DarthNiger a răspuns:

A da si mai era un joc cu pescuit foarte fain nu mai stiu cum se numeste exact, ceva cu fishing si il gasesti repede, si mai e unul in care vanezi dinozauri, tot asa am uitat numele dar si pe ala il gasesti repede.