| Vlad_Marian_1993 a întrebat:

Ce jocuri im merg pe pc?: Rating 1.0, Procesor Intel{ R}Pentium 4 CPU 3. 00GHz 2. 99GHz, Install memory RAM:2.00.gb.System type:32-bit dau f

1 răspuns:
| TheFallen666 a răspuns:

Din cate se vede nu iti cunosc placa video dar iti recomand urmatoarele
:quake 4, doom3, area 51, assasin's creed(poate), devil may cry 3, devil may cry 4 ( a mers si al mine si aveam sistem mai prost ca al tau), return to castle wofenstein, the prototype, x-men origins wolverine. incearca-le