| JunNnkie a întrebat:

Ce jocuri imi merg pe acest PC:
Procesor: Intel Pentium 4 2.4 ghz
Ram:1 Gb
Placa Video: Nvidia GeForce 7200/7300SE 512MB

3 răspunsuri:
| Kinus12 a răspuns:

Prince of Persia The Sands of Time
Prince of Persia Warrior Within
Prince of Persia The Two Thrones
Legacy of Kain Blood Omen 2
Legacy of Kain Soul Reaver
Legacy of Kain Soul Reaver 2
Legacy of Kain Defiance
Total Overdose
GTA Vice City
GTA 3
GTA San Andreass
Left4Dead

Cuplăcere!

| qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg a răspuns:

Sall. Deci procesorul nu este o problema dar placa video da. pe placa asta nu stiu exact ce jocuri merg dar stiu ca putine rau de tot daca ai avea unda de vreo 8600 -9000 tiar merge mult mai multe jocuri cum mai multa grafica.

Eu iti recomand placa asta :http://www.emag.ro/......EH50KBBBM/

sau asta dar e un pic mai scumpa dar iti garantez ca iti merge orce joc vrei :http://www.emag.ro/......EBYNKBBBM/

| AndreyDjx a răspuns:

Euro truck simulator 2, City car driving, German truck simulator, Commandos strike force, Need For speed Mw. si multe altele. eu am placa de 128 mb crede-ma... e praf asta de 128 mb e chinuitor sa vrei sa joci jocuri si sa nu mearga. happy
Dar astea pe care ti le-am recomandat iti merg 100%. Pentru ca imi merg si mie si sunt destul de misto.