| emoboy a întrebat:

Ce jocuri imi puteti recomanda pentru:procesor:Intel dual-core 1, 8Ghz,Ram:1Gb,nVIDIA; 512Mb, sistem pe 32biti? Jocuri nu foarte grele,cu povesti,misiuni gen:Skyrim, assassin`s creed... Funda

Răspuns Câştigător
| MailBoxD a răspuns:

Cu un dual core si o placa video de 512, iti merg majoritatea jocurilor pana in 2012, pe setari mici. daca vrei jocuri usoare, joaca : Call of duty. Jocuri cu poveste faina : mass effect, the witcher, Dragon age origins, Bad Company 2, just cause 2, prototype, etc.