| ionutz2000 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati am 3 gigarami placa video nvidia geforce 7300se/7200gs de pentium dual core 3.0 e5700. Funda! Vreau rasp detaliate!

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Iti recomand sa-ti iei o placa video noua, ceva din seria 400 sau 500 de nVIDIA, sau 5000 6000 de la amd. altfel o sa-ti mearga sacadat jocurile mai noi.

| Dutzu18 a răspuns:

Iti raspund eu da trebuie si tu sa imi raspunzi la o intrebare.Eu am 1.5 gb ram o placa video MSI ATI Radeon de 1024 de gb si un procesor Intel Celeron de 2.02 GHz.Imi merge Fifa 11? Acum iti raspund eu. Poti ca sa iti bagi GTA 5, care a aparut acum,Need for S peed shift, FIFA 12, Pes 2012, MX vs ATV ALIVE, Counter Strike source, Call of Duty Modern Warfare 3 si Assasin's Creed Brotherhood