| remus96 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati cu ram 512 gb si placa video de 96 astept recomandari

Răspuns Câştigător
| djt3bi a răspuns:

FI Atent Frate : World Of Warcraft Beez, Counter strike 1.6, Metin 2 ro,Thepunisher, Minecraft, Age of mythology, Age of empires I.II.III, 4STORY RO, Need For Speed Most Wanted, Nfs Carbon, Nfs underground 2, Hallo 1.2,

3 răspunsuri:
| Maddiex3 a răspuns:

Incearca sa joci online GTA San andreas samp sau GTA Vice City.thinking

| ImiPlacToate a răspuns:

Need for speed World, S-au altele:http://www.ea.com/nfs,Fifa 08,09, 10,11, 12,13, Counter strike, O zi buna

| lucky_6605 a răspuns:

Daca vrei Mario