| moxu1991 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru calculatorul meu? Configuratie : 2, 4 GHtz procesor, 512 Ram, 64 Mb placa video incorporata!

Răspuns Câştigător
| Myr3ll1994 a răspuns:

Gta3,gta vice city, gta san andreas(sacadat) mario, far cry 1, call of duty 1, need for speed underground, metin2, delta force black hawk down si mai sunt multe

2 răspunsuri:
| mihairadu123 a răspuns:

Ai putea juca World Racing 2, Gta San Andreas, Mafia I si multe altele!

| CHAMAH7_6371 a răspuns:

Super Mariolaughingrolling on the floor (nu stiu frate...depinde ce fel de placa video)