| dany931 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru : Intel Pentium processor P6100, 15.6" HD LED LCD, Intel HD Graphics, 4 GB DDR3 Memory, 320 GB HDD, DVD-super Multi DL drive, Acer Nplifty 802.11b/g/n, 6-cell Li-ion battery?

Răspuns Câştigător
| Raducu95 a răspuns:

Placa video te trade in jos...
altfel calculatorul era destul de ok.

acum sunt cateva jocuri ce ti le pot recomanda dar nu pot garanta ca iti vor merge bine.

Left 4 Dead 1, 2
NFS Underground 1, 2
NFS Most Wanted
Call Of Duty 1, 2
Team Fortress 1
DiRT
Flatout 1, 2

fundita?

2 răspunsuri:
| LapteProaspat a răspuns:

Ai placa video integrata deci nu te sfatuiesc sa te joci pe el prea mult daca vrei sa il mai pastrezi sau sa faci o vizita intr-un service de pc.

| dany931 explică:

Mersi mult!winking