| Corino a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru:

Procesor 1.61 Ghz
448 Memorie RAM

P.S: Fara Counter-Strike, Metin2. Si sa fie MMORPG

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Ok, si placa video? laughing toti faceti aceeasi greseala. in fine, vezi lista mea de mai jos. Majoritatea vor merge, dar nu pot fi 100% sigur pentru ca n-ai listat placa video
FPS shooter: Half Life 1 (+lots of free mods), Quake 1/2/3, Half Life Opposing Force (expansion), Half life 2 (+free mods), Vietcong,, Unreal 1/2, Unreal Tournament (aka UT99), Heretic 2, Unreal Tournament 2003, No One Lives Forever 2, Serious Sam 1/2, Max Payne 1/2, Postal 2, GTA 3/Vice City/, Cstrike 1.6, Call of Duty 1, Call of Duty 1 United Offensive (expansion), Call of Duty 2, Medal of Honor Allied Assault, Delta Force 3, Delta Force Black Hawk Down, Farcry 1, Blood 2, Return to Castle Wolfenstein, Aliens vs Predator 2, Mobile Forces, Rainbow Six 3 Raven Shield, Painkiller,

Horror: Silent Hill 2/3/4, Resident Evil 3/4, Clive Barker's Undying, Condemned Criminal Origins, Doom 3, Call of Cthulhu Dark Corners of the Earth, House of the Dead 3, Penumbra Black Plague, F.E.A.R., The Suffering, Alone in the Dark 4 The new nightmare

Stealth - Thief 2, Thief Deadly Shadows, Splinter Cell 1/2/3, Hitman 1/2/3, Sniper Elite, Chronicles of Riddick Escape from Butcher Bay, Manhunt

RPG: Gothic 1/2, Nox, Diablo 1/2, Heroes of Might and Magic 5, Fable the Last Chapter, Vampire the Masquerade Bloodlines, Elder Scrolls - Oblivion, Neverwinter Nights 1.2, Dungeon Siege 2

action adventure: Prince of Persia Sands of Time/Warrior Within/Two Thrones, Duke Nukem Manhattan Project, Enclave, Rune,

point & click adventure: Runaway, Syberia 1/2, Longest Journey 1/2, Escape from Monkey Island, Myst 4 Revalations, Still Life 2, Kings Quest 1/2/3 Remake, Secret Files Tunguska, Machinarium CE

strategie rts: Warcraft 3 reign of chaos, Warcraft 3 Frozen Throne, Age of Mythology, age of empires 2/3, c&c Generals, Blitzkrieg 1, Rome Total War, Stronghold, Earth 2150,

simulator economic: Europa universalis 3, Simcity 3000, Simcity 4, Patrician 3, Tropico 2, Port Royale 2, Caesar 4, Capitalism 2, the Sims 2

| Corino explică (pentru Andrei7520152):

Imposibil ce lista mare:O

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Corino):

Am jucat multe jocuri laughing

vezi clipuri de gameplay pe youtube sa vezi care iti place.

| Corino explică (pentru Andrei7520152):

Te rog daca poti sa-mi dai un link pentru :

Warcraft 3 reign of chaos

Warcraft 3 Frozen Throne

Aliens vs Predator 2

Rome Total War

Multumesc anticipat.

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Corino):

Nu pot ca stia imi dau ban. dar pot sa-ti dau linkuri pentru jocuri demo care se pot downloada usor. Altele se pot cumpara de pe steam sau gog (dar ai nevoie de un card de credit visa electron + ceva bani evident). in fine vezi aici

Warcraft3
http://www.fileplanet.com/files/110000/117491.shtml
AvP2
http://www.fileplanet.com/......layer-Demo
Rome
http://www.fileplanet.com/144640/140000/fileinfo/Rome:-Total-War-Demo

Poftim alte jocuri

http://www.fileplanet.com/122298/120000/fileinfo/Postal-2-Demo

http://www.fileplanet.com/......guage-Demo

http://files.seriouszone.com/download.php?fileid=338

http://www.fileplanet.com/64316/60000/fileinfo/Max-Payne-Demo-v1.05

Vezi si site-ul asta. www.gameswin.biz Scrie numele unor jocuri din lista aia in dreapta sus.

| Corino explică (pentru Andrei7520152):

Da-mi id tau de mess ca nu le gasesc decat demo

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Corino):

Da-mi un mesaj privat sau scrie idul tau de ymsgr si iti dau add

| AlexandruMatei123 a răspuns (pentru Andrei7520152):

Auzi frate am si eu un pc :
Processor : Intel celereon 3. 06Ghz.
Ram: 1 gb.
Placa video 82945G Express Chipset Family.
Ce jocuri mi-ar merge pe el da sa nu fie metin2, cs sau alte porcarii, vreau un joc in care sa ma atraga si sa imi placa sa ma joc pe el daca poti da-mi cateva jocuri care le sti si merge pe placa mea. Apropo placa mea video este de 64 mb. Multumesc anticipat.

| Andrei7520152 a răspuns (pentru AlexandruMatei123):

Apropo. Vezi acest site http://theisozone.com/

12 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Mu online

| Sabou_Natanael_1995 a răspuns:

Deci,scrii pe google : cerinte de sistem pentru jocuri. si iti da acolo.

| Sbiera_Ionela_1978 a răspuns:

Far cry 2
hitman silent asasin 2