| AvalohAlyn a întrebat:

Ce jocuri jucati pe pc?

Răspuns Câştigător
| TrolFrezze a răspuns:

Eu joc astea:
-SAMP
-TDU2
-ETS2
-TF2
-NFSW
-No More Room In Hell
-LOL
-Robocraft
-Dirt3
-CS 1.6
-Minecraft
-Roblox
-GTA 4 TBOGT
-City Car Driving
Cam astea joc eu...

9 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Deocamdata nu am decat alien isolation, the evil within, si middle earth big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jipa95):

Nu faci cadou pe steam? ca asa ai prea multe si nici nu ai timp de ele rolling on the floor
te.a parasit pisi de ai schimbat iar avataru? laughing

| Jipa95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Astept azi o placa video pentru cineva si imi da si un cupon de jocuri, care bineinteles il voi pastra eu laughing poate ti-l dau tiewinking
P.S : credeau userii ca sunt fata rolling on the floor) lol

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jipa95):

laughing cred si eu ca ziceau ca esti fata. si eu voiam sa pun avatar cu poponeata lui shakira dar dupa mi se spunea la fel si am lasat-o balta.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

Vrei sa numai intre lumea pe TPU daca vedea avatarul ala? rolling on the floor.ce naiba

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar skyrim. o sa il reiau cand mi se intoarce placa video din vacanta laughing.
eu un open-world de milioane, multe misiuni si o harta imensa de explorat.

| Λησηумσцѕ a răspuns:

Uite aici:
- Counter-Strike
- GTA
- FIFA
- NFS
- Wolfenstein
- Call of Duty
- Battlefield
- Outlast
- Watch Dogs
- Titanfall
- Assassin's Creed
- The Evil Within
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!