| Minge707 a întrebat:

Ce jocuri mai stiti ca si Hitman? Adica esti un asasin si faci misiuni etc, dar sa aiba grafica destul de buna big grin

3 răspunsuri:
| mihaiwz98 a răspuns:

Max payne 3 e destul de asemanator

| spn29 a răspuns:

Cel mai bun joc cu asasini in opinia mea este Assassin's creed (mai ales incepand cu al treilea din serie). Grafica este foarte buna, de exceptie calitatea sunetului, a efectelor, a experientei de joc la general. Misiunile sunt foarte variate, complexe si palpitante. De asemenea, arsenalul este foarte variat. Ar trebui sa-l incerci.