| George2000_6958 a întrebat:

Ce jocuri mai stiti? Eu acum is in pană, nu am nici unul, dati-mi si mie niste jocuri faine.
PS:am jucat deja toate call of duty-urile (care mi-au mers), am terminat Crysis 1, am terminat Farcry 1, am terminat The punisher, am terminat toate nfs-urile happy, am terminat rogue troper, am terminat toate gta-urile infara de 1 si 2 (nici nu am sa le joc ) si in afara de 5 (nu imi merge), si de counter m-am săturat, 4story si metin2 nu-mi mai plac.
Funda celui care imi gaseste cele mai multe si mai faine jocuri care imi merg pe pentium 4 (bunicel) stiind ca gta 4 prototype nu imi merg.

1 răspuns:
| atentat a răspuns:

Battlefiel bad company 2, battlefield 3, fear 2 si 3