| Aon a întrebat:

Ce jocuri merg pe placa video de 256 ati radeon 3400 hd?

Răspuns Câştigător
| answers98 a răspuns:

Depinde de procesor, in principiu toate jocurile pana 2007-2008. Adica Need For Speed pana la Pro Street; Tropico 1, 2; Diablo 1, 2 toate GTA -urile, pana la San Andreas si Vice city, Loyalty si s-ar pute, nu sunt sigur Mirror`s Edge si AC 1. Max Payne, Hitman pana la Blood Money, inclusiv si seria Warhammer, pana la Retribution

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Solitaire. Aia e placa de office, nu de gaming.

| DN7 a răspuns:

Nu incerca Fifa 06 + si Need for speed pe placa aia, iti va merge sacadat