| Search69 a întrebat:

Ce jocuri mi-ar merge pe un pc cu procesor Pentium(R) Dual-Core CPU 3.00 GHz (2 CPUs), ~ 3. 0GHz. As dori jocuri cen minecraft cu o grafica mai buna sau jocuri de actiune.

P.s. as vrea sa fie gratis nu cu bani.

Răspuns Câştigător
| AngelikTPU a răspuns:

Pai cati GB ram ai? Depinde mult si de asta, procesoru e bunicel... Daca ai minim 3-4 GB ram ti-ar merge multe. Daca ai minim 2...Mai putine;
Iti dau pentru 2:
League of Legends
7 Days to die il gasesti si gratis
NFS (toate)
WarFrame
NosTale
Nelipsitul Metin2
Counter Strike
Majoritatea shooterelor(cauta pe mmohut)
Age of Empires
Rise of Nations
Rise of Legends
Warcraft 3
Starcraft
World of Warcraft
Acuma nu stiu... Daca ai avea 3 GB ram ti-ar merge bine si DOTA2 si Team Fortress 2
Plant vs Zombies Garden Warfare
Daca zici de minecraft incearca sa bagi shader si moduri ca ai procesor bun...
Funda?

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Jocuri FREE, GRATIS gasesti aici :
http://www.jocuri-az.net/

Daca vrei sa joci in retea cu prietenii, iti recomand :
Counter-Strike 1.6
Cs 1.7 GO ( global offensive )
Sa:Mp
Metin 2 PVP.

Toate cele bune.

| Simon_Darius_1999 a răspuns:

Gotham city impostors(merita jucat), lol, wow(faci rost de el gratuit)..nu juca cs sau metin (cacaturi de jocuri) nu inteleg de ce lumea le adora...Dar incearca gotham city impostors(GCI)