| stelistu30 a întrebat:

Ce jocuri misto stiti care mi se par cele mai bune dau funda?(fara asasin creed, fifa si crisys)winking

Răspuns Câştigător
| Seby_3661 a răspuns:

Scoate-ti tony hawk american wasteland, prototype, dark sector, the punisher seria spider-man, crime life gang wars, seria incredible hulk, rome total war, total war shogun 2, perfect world, world racing2 si world racing 1, dirt 3, seria nfs, dead island, seria call of duty, seria prince of persia, bully scholarship edition, street fighter IV, street cleaning simulator, thw witcher 2 si 1, deus ex human revolution, duke nukem forever, seria moto gp, urban freestyle(e joc cu scheme de football, prea misto jocu) mortal combat deception, portal 1 si 2, colin mcrae rally 4, si mai multe, da atatea stiu pe moment, Funda?big grin

5 răspunsuri:
| bobik91 a răspuns:

Pai in primul si in primul rand World of Warcraft e cel mai tare joc posibil, apoi Lineage 2 si in ultimul rand Perfect World ( astea sunt MMORPG-daca iti plac genul asta), apoi vine Cstrike, sa zicem un MotoGP 2, PES 2012 e super tare daca iti place fotbalu, HAWX este un super joc care s'ar putea sa iti placa, nu mai are rost sa vb de NFS Undercover si Shift care le stie toata lumea si merita jucate. Si multe altele pe care le'am jucat si nu le mai tin minte. Daca alegi vreo unu care iti place sa imi spui si mie care e acela big grin
Bafta si sper ca te'am ajutat!

| Raraa a răspuns:

WOW adica World Of Warcraft(lumea artei razboiului,joc pe CD,dar poti sa iti faci un cont de proba pe site si dupa ce ți se va termina valabilitatea,daca iti va placea sa il cumperi). Un site ar mai fi Dragon Fable, altul ar fi MyBrute sau JTA, daca nu l-ai incercat pana acum. Sper ca ti-am fost de folos.

| Puric a răspuns:

World of Warcraft, Bully Scholarship Edition, Seria Prince Of Persia, Seria Devil May Cry, Darksiders, Prototype, Diablo II, Warcraft 3, Area 51, Spore, Fable.

| Mihaibun a răspuns:

Motogp 4

| k3kylya a răspuns:

Http://kizi.com/collections/wide/boys

nu stiu o sa iti fie de folos :D:-/
altele nu stiu...:|
pe asta ma mai joc eu :D... :|:-/