| qpDarkD a întrebat:

Ce jocuri mmo asemanatoare cu metin2 stiti?
cel mai tare raspuns primeste funda + vot

Răspuns Câştigător
| RaDupc12 a răspuns:

Pai asemanatoare ca el sunt astea cele mai asemanatoare cu el 4story si Perfect World international amandoua online funda? is cela mai tare la 4sotory aproape la fiecare lvl iti da cate 3 sau 2 puteri si la perfect world zbori pe sabia ori esti arcasi si ai aripi te la primul lvl laughing funda? a 4sotry am jucat pana la lvl 34 dar mi-a luat contul o mari cretina gm odeyd fara motiv si aveam armele +10 tot si manta +3 si 4 gold pacat funda?

3 răspunsuri:
| adrian9811 a răspuns:

Karos, lineage 2, aion, troy online uitate

| AnoNimNoNim a răspuns:

Pai stiu : World of Warcraft sau Dynasty Warrior Online sau diablo 2, 3 sau Counter Strike sau Sims 2, 3 cam atat

| seli246ღ a răspuns:

Pandanda, fantage, secret buildres, webosaurus, chobots, franktown rok, binwelvils, animal jam si aqw worlds.