| edysoru111 a întrebat:

Ce jocuri MMORPG faine va jucati? De metin2 cu serverele lui private m-am plictisit. Exista multe dinte care sa alex dar majoritatea sunt chinezarii.A...nu uitati sa fie free; p un prieten mi-a pus wow dar tot metin2 castiga pentru mine chiar daca e freerolling on the floor

3 răspunsuri:
| Cosmin2005 a răspuns:

Lineage 2 c6
Tera Online
Continent Of The Nith
Blade & Soul
World of Warcraft

| adrian9811 a răspuns:

Sal iti sugerez, Aion, Lineage2, sau Karos sunt cele mai tari mmorpg pe care le-am jucat si care le stiu

| NothingGood a răspuns:

1.metin2 nu e free, e item mall,
2. wowe de 100 de ori mai tare ca metin, stiu cai cu plata dar joaca privat... daca vreial descarci lasa un e-mail pe parkourl47@yahoo.com