| anca29 a întrebat:

Ce jocuri multiplayers imi recomandati? dar gratis sa fie... 100% gratis daca se poate. FUNDA RASPUNSULUI cu cele mai multe

Răspuns Câştigător
| RusAdrianCatalin a răspuns:

World of Warcraft, Starcraft II Wings of Liberty, Dota, Brawl Busters, S4League si mai sunt multe

2 răspunsuri:
| St0rk3 a răspuns:

Eu ma joc Battlefield heroes e fain un joc super, mai poti Nfs. World, Metin2 binenteles, WoW, CS, S.A.M.P etc...

| St0rk3 a răspuns:

Veniti pe http://asiomt2.zapto.org cu mc txt: asiomt2.zapto.org (dati-l mai departe pls, chiar daca nu jucati, iar daca esti jucator te astept la albastrii la 00:00 fac event pvp hai hai hai)