| Valentin_Georgian_1992 a întrebat:

Ce jocuri pentru Pc stiti? (gen Assassins Creed, Alice Madness Returns, etc. )

3 răspunsuri:
| JoyTech a răspuns:

Minecraft, Minicraft, Happy Wheels, Assassins Creed, Call of Duty (1, 2,3, 4, MW2, MW3, etc.), Counter-Strike 1.6, Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive, Half-Life 1, Half-Life 2, Counter-Strike Condition Zero, Team Fortress 2,

| teodorika24 a răspuns:

Iti recomand jocurile: Spec Ops: The line, Alan Wide( sau Wake, nu mai stiu laughing ), The walking dead, Dead Island, Minecraft. Eu le-am incercat pe toate, pe multe inca le mai joc.

| Valentin_Georgian_1992 explică:

Ma intereseaza mai mult jocurile din categoria Action, Shoot-erele nu ma pasioneaza asa tare.