| mirel1111 a întrebat:

Ce jocuri pot juca cu sistemul acesta :
Intel core 2 duo 2.13 ghz
nVIDIA geforce gt 7600
4 gb ram
DAU FUNDA LA CELE CARE MERG!
A si sa nu imi spuneti de urmatoarele jocuri :
gta 4
minecraft
cs go

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Pornesc si se misca cit de cit la detalii low-medium, dar nu se poate spune ca le joci cu adevarat.

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Orice joc de dinainte de 2007.

| mirel1111 explică (pentru KodrutZ):

PE dracu ca mie imi merge bine fifa 14 ce jocuri!

| KodrutZ a răspuns (pentru mirel1111):

Lasa povestile cu Fifa. Ai zis jocuri, nu Mario, FIFA sau mai stiu eu ce bazaconii care folosesc tehnologii de dinainte de 2010, si nici pe alea din plin.

| mirel1111 explică (pentru KodrutZ):

Dar ala nfs HP 2010
COD mw 3
COD BO 1
astea merg ia zi tu!

| mirel1111 explică (pentru KodrutZ):

De fapt rulez cod mw 3 apropiat de mediu arata bine si merge bin!
Da oricum hai ca tot iti dau funda
!

| KodrutZ a răspuns (pentru mirel1111):

COD MW3 e extrem de bine optimizat. Il jucam cu tot la maxim pe un X1950 Pro care si aia e o vechitura cu putin mai noua ca 7600GT-ul si nu cu foarte mult mai puternica.

| mirel1111 explică (pentru KodrutZ):

Mlutumesc pentru raspunsuri!

| KodrutZ a răspuns (pentru mirel1111):

Cu placere! Vinde 7900 GT-ul cu vreo 50-70 RON, mai pui inca maxim 80 RON si iti iei un 9600 GT.

| KodrutZ a răspuns (pentru mirel1111):

Pornesc si se misca cit de cit la detalii low-medium, dar nu se poate spune ca le joci cu adevarat.