| PiticuS a întrebat:

Ce jocuri sa ma mai joc pe pc? In afara de fps! Spuneti ceva despre ele big grin FUNDA

7 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

World of Tanks - doar pentru barbati adevarati

Perfect World - una dintre cele mai bune MMORPG jocuri gratis

Far Cry 3 - Joc single-play pur si simplu fenomenal

NFS MW 2012 - normal, normal.

mai departe urmeaza jocurile care nu au nevoie de o sistema puternica pentru a te juca confortabil

Tanki Online - 3d flash browser game

--

Acestea sunt cele mai superbe jocuri pe care le joc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 0x11111051):

- pay to win
-joc bun dar a specificat ca nu vrea fps-uri
-slab rau

tanki online e bun

| 0x11111051 a răspuns (pentru anonim_4396):

Primele doua nu trebuie sa platesti, daca ai miinile proaspete, si cap pe umar.
Dar daca miinele iti cresc din c*r, atunci ia si plateste. Eu pina acuma niciodata n-am platit in ele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 0x11111051):

Pay to win inseamna ca e greu sa joci competitiv impotriva altor jucatori care platesc. Eu muncesc saptamani/luni sa-mi fac avatarul puternic si ala printr-un singur click e mai puternic ca mine. Cum sa joci asa ceva?

Evit toate jocurile de acest gen si cu asta basta.

| 0x11111051 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles, prin alte cuvinte, iti cresc miinile din c*r

| anonim_4396 a răspuns (pentru 0x11111051):

Ne saturaram de vorba.
Bafta la jucat cele mai proaste jocuri existente. Apuca-te si de metin2, samp sau minecraft sa fie treaba treaba.

| 0x11111051 a răspuns (pentru anonim_4396):

In ele se joaca doar papa-lapte. Acolo, nici tactica, nici grafica, etc.
iar despre samp am stat pe citeva servere romanesti. Voi romanii, nu va puteti opri din injurat si impuscat.

De aceea prefer ceva mai bun