| NemNUZ a întrebat:

Ce jocuri stiti care sa fie cu nave de razboi, daca se poate care au o grafica buna.Dau funda

2 răspunsuri:
| Danişor a răspuns:

1.Call of Duty MW3 Adica toate serile
2.Sniper Elite Nazi Zombie Army
Cam atat sunt jocurile cele mai tari care le stiu eu.Bafta! funda?

| Danişor a răspuns:

Call of Duty MW3 Adica toate serile Sniper Elite Nazi Zombie Army
Cryisis
Far Cry 1, 2, 3 Rome Total War, Napoleon total War, Shogun: Total War, Medieval: Total War, Medieval II: Total War, Empire: Total War, Total War: Shogun 2, Total War: Rome II, -Mount and Blade Fire and Sword (e mai tare decat Warband dupa parerea mea)
-Medieval 2 Total War (mult peste Rome)
-The Great Battles Medievals (apropiat de RTW)
-Napoleon Total War (apropiat de M2TW cu mici diferente insa)
-Age Of Empire 3 (destul de reusit insa sub RTW sau M2TW)

Bafta! Funda?