| SILVIU_7524 a întrebat:

Ce jocuri stiti mai noi? Sau mai vechi dar sa fie tari?

Răspuns Câştigător
| Smokeru1333 a răspuns:

Pai depinde ce gen de jocuri vrei, uite eu iti dau niste categorii:
Shootere:Call of Duty 1, 2, Call of Duty World at War, Call of Duty Modern Warfare 1, 2, 3 si Call of Duty Black Ops 1, 2 (dar depinde si ce PC ai)
Open the World:Gta San Andreas, Saints Row 1, 2, 3, Ultimate Spiderman, Spiderman 3
RPGbig grinarksiders 1, 2, X-Men The Game, X-men Origins Wolverine(de astea cu x-men nu sunt 100% sigur ca sunt RPG dar nu conteaza)
End of The World:Spiderman Web of Shadows, Ninja Blade, Left4Dead 1,2.
Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Norberth a răspuns:

Iti recomand Gta San Andreas, Gta4 si Gta 5 ii ff tari si Call Of Duty Modern Warfare 2! Funda?!