| Dany975 a întrebat:

Ce Metin PVP 2013 sau din 2012 cel mult cunoasteti.Sa fie si cat de cat populat.PVP=Player vs player deci incare sa gasesti otele chestii la magazin.Dau fundulita primului care imi zice un raspuns bun

1 răspuns:
| Verdant a răspuns:

Metin 2 Hammer Client 2012, 2013. Mai poti instala doar 2013 pentru ca odata aparut unul celalalt dispare. (Pe site-ul oficial). Sau poti cauta pe net 2012 deoarece 2013 inca lucreaza la server, este cel mai nou. La inceputul jocului la nivelul 200 si ceva parca, iti da POSE +9! In magazin gasesti arme de 200 si ceva la 1 yang! Sirius, tot ce vrei, ABSOLUT TOT CE VREI, la un yang. Uita-te pe youtube la o prezentare. Funda?