| pisicutza197 a întrebat:

Ce metin sa ma joc? Ca nu mai gasesc si eu unul bun plzz raspunsuri

18 răspunsuri:
| pisicutza197 explică:

Nu vreau cu hamachi

| pisicutza197 explică:

Daca merge ai funda

| pisicutza197 explică:

Multe mai vrei si vreau un metin pe care sa cresc repede

| pisicutza197 explică:

AM jucat tot ce mi-ati zis fara guabina ca nu-mi merge si toate nu prea imi plac, acu joc 4yours da n-o sa dau de curand funda ca nu prea vad ceva bun

| cristianboss12 a răspuns:

Metin2 hammer e cool

| cosminmessi14 a răspuns:

Joaca-te metin2freedom lv maxim 250 iteme 2012-2013 evoluari mape noi pana la 250 uite siteul:metin2freedom.com funda plshappy

| pisicutza197 explică (pentru cosminmessi14):

E frumos dar e cam greu cu perlele

| cosminmessi14 a răspuns:

Metin2 freedom e tare site:metin2freedom.com intra si ai sa vezi ca nu o sa regreti. Funda?

| cosminmessi14 a răspuns:

Nu e cu hamachi e pe ip intra ca e misto.

| cosminmessi14 a răspuns:

Nu e chiar foarte greu bine nici 100% pvp nu e... ai uitat de funda

| BesT4You a răspuns:

Metin2Fun E pe ip Ratele variaza 111%-555%...

| hertug a răspuns:

World of metin2

| lucystAr12 a răspuns:

Ma care e site-ul la metin2freedom ca nu-l gasesc? asta care ziceti voi nu merge plzz raspundeti

| lucystAr12 a răspuns:

Care e site-ul la metin2freedom ca nu merge astaaa plzz contactati-ma pe id: lucian_boy_2011@yahoo.com

| Boss_Stefan_1998 a răspuns:

Uite metine care o sa-ti placa o sa-ti scriu cateva pvp cat si pvm si ratele.
Cele pvp:
1.Metin2 Hammer.
2.Metin2 European
3.Metin2 Summer.
4.Metin2 Steel.
5.Metin2 Hot-Style.
6.Metin2 Vip-Style.
7.Metin2 Snow.
8.Metin2 sun.
9.Metin2 Night-Furry
10.Metin2 Eternity
11.Metin2 3D
Ratele la toate aceste metine pvp sunt 1000x:yang, exp, drop obiecte, bns.
Cum cele pvm:
1.metin2 ro.
2.metin2 forgotwen2
3.metin2 nr.
4.metin2 nb.
5.metin2 bz.
6.metin2 chaos
7.metin2 soft.
8.metin2 run
9.Metin2 bl.
La aceste toate servere de metin pvm ratele la toate sunta de la 100x panal am axim 300x:yang, drop obiecte, bns, exp.
Cu exceptia la metin 2 ro cred ca stii si tu cares ratele acolo.
Iti urez succes si distractie placuta!

| Balansaduterandevuhabahababulevardratatdeconstipat a răspuns:

Caut un metin nu stiu ce sa joc

| YouAreMyObss3si0N a răspuns:

Incearca mt2stell,Tim ( daca esti jucator bun incearcal pentru ca e PVM), mt2xpm, mt2guabina,4yoursmt2. cam atat sper ca te'am ajutatwinking