| robytza2001 a întrebat:

Ce metin stiti in care nu sunt donatii(m-am plictisit sa ma chinuis sa cresc si sa fac arme iar uni cu bani se dau smecheri cu arme,lvl,tot cumparrat, cand ei nu au habar cum trebuie bonusata o arma). Daca stiti un astfel de server va rog sa-mi ziceti, sau unul pe care-l jucati, sa joc impreuna cu voi!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2Alaska, unde totusi sunt donatii, dar de acolo cumperi iteme pe care le-ai putea face si cu switchul, deci nu este absolut niciun avantaj.

| robytza2001 explică (pentru anonim_4396):

Am cont pe acest metin, da nu prea ma impresioneaza.Da poate il iau iar si ne jucam.Nu sunt sigur