| Joekka a întrebat:

Ce metin2 sa ma joc? Am jucat o sumedenie de metine dar chiar nu mai stiu ce sa mai joc,ziceti-mi si mie niste metine misto. Fara:guabina,mania,expub,celestial-world,need, osiris, new metin3. Vreau k la metinul spus dedesubt sa aiba si situ.Cine are cont pe ro si nu are ce fac cu el sa mi-l dea mie.Sall

Răspuns Câştigător
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Salut;) Nimeni nu o sa iti dea conturi bune de ro doar ca nu mai joaca :]]] ar fi tampit. Sau daca iti dau o sa iti dea delea de lv 15 care eu lv 15 fac in 5 minute cu itm +0 :| Ceea ce cred ca tu nu vrei conturi asa praf. Pai eu iti zic acum cateva metine pvp adica person vs person iti cumperi tot felul de iteme misto din magazine gratis ti le bonusezi si te bati cu alti playeri : LightMetin2, HammerMetin2. Astea is singurele care le stiu pvp :P. Dar acum iti dau un site care fiecare om de are un server al lui de metin il posteaza acolo si sunt sigur ca vei gasi ce metin vei vrea tu.

Site : http://4metin.ro/

Zicandu-ti toate astea ma astept sa imi dai si mie funda si vot daca poti :P. Daca nu da-mi doar fudna :P. Ms anticipat