| CanTrioTc a întrebat:

Ce metine faine mai stiti si voi?

Răspuns Câştigător
| ღRoberToBluEღ a răspuns:

Metin2 Hakuna, Metin2 Hemoragie, Metin2 Mijagi Mj3, Metin2 ValMondial, Metin2 Hammer, Metin2 Explossive. Funda pls big grin?

3 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Uite aici un site cu un metin superrrrr : evosmetin2.zapto.org
Metinul e pvm/pvp şi e super fainnnnn. Mă găseşti în joc cu numele de DjJulieta.

| CanTrioTc explică:

Majoritatea le stiu pe mijagi chiar am 210 sau 201 numai stiu sg da mai astept niste raspunsuri

| CanTrioTc explică:

Poate ma apuc de el deocamdata joc NewMetin. Ms pentru link big grin