| dameit9 a întrebat:

Ce metinuri faine stiti? sa fie gen royalstars asa mai simplu... nu vreau PvP ca hammer funda pentru cel mai bun metin sau cele mai multe (P. S nu dati site-uri asa cu multe metinuri ca nu primiti funda happy )

Răspuns Câştigător
| olivar a răspuns:

Metine Faine :
1-Gx - este super, toata lumea il stie
Nu este pentru toti Gx-il
2 Fun- un metin pvm, distractiv, rate acceptabile. 150, itm epice sunt
staff de treaba. si tot tacamul
3 - dinamik : a fost Bestial DINAMIKULL! a fost si este, trebuie incercat
4 - Tim : un metin pe gustul oricui / nici greu nici usor. big grin este placut. si nu te plictisestiwinking
5 - Empire : un italian Clasik. Merita incercat. am jucat 1 an pe el si nu m-am saturat big grin

Fundabatting eyelashes?